جلسه سوم دوره یک قدم مانده تا خدا از استاد لیلا شب خیز – باور و قوانین

جلسه سوم دوره یک قدم مانده تا خدا از استاد لیلا شب خیز – باور و قوانین
توضیحات محصول

جلسه سوم دوره یک قدم مانده تا خدا از استاد لیلا شب خیز

توضیحات جلسه سوم دوره یک قدم مانده تا خدا :

به یاد دارم که مدتها بود آرزوی خرید وسایل منزل را داشتم، دوست داشتم یک یخچال فریزر بزرگ و جادار، لباسشویی و ظرف شویی داشته باشم ولی هر موقع که اقدام به پس انداز می کردم اتفاقی غیر منتظره باعث می شد که تمام پس اندازم از دست برود، خیلی اوقات هم مخارج اجازه نمیداد پولی پس انداز کنم و بخاطر مشکلات شغلی همسرم بدهکار هم می شدیم.

تکنیک تجسم خواسته ها به من کمک کرد که در ابتدا بفهمم که می توانم هرآنچه را که دوست داشته باشم ابتدا در ذهنم به تصویر بکشم و تجسم کنم که آنها را دارم، آن هم بهترین کیفیت و بهترین اجناس را.

از قوانین رسیدن به خواسته ها این است که، شما برای دریافت خواسته های خود ابتدا باید بتوانید آنها را در ذهن خود تجسم کنید و خود را در شرایطی ببینید که به خواسته خود رسیده اید. چون تا زمانی که شما از لحاظ ذهنی آمادگی دریافت خواسته ای را نداشته باشید هرگز آن خواسته بدست شما نخواهد رسید.

تمامی اختراعات و اکتشافات بشری قبل از بوجود آمدن ابتدا در ذهن مخترعین به تصویر کشیده شده است، شما پیوسته به صورت نا خودآگاه در زندگی خود از قانون تجسم استفاده کرده اید، تمامی آنچه شما در زندگی خود بدست آورده اید روزی رویایی در ذهن شما بوده است. از کوچکترین آن مانند داشتن یک لباس زیبا تا بزرگترین آنها.

پس در این جلسه نیز با من همراه باشید تا با یادگیری نحوه صحیح تجسم خلاق و انجام تمرینات متناسب، اما این بار به صورت آگاهانه، به خواسته های بزرگ تر خود برسید.

نظرات شما :

:: ارسال نظر