جلسه اول دوره یک قدم مانده تا خدا از استاد لیلا شبخیز – هماهنگی ذهن و روح

جلسه اول دوره یک قدم مانده تا خدا از استاد لیلا شبخیز – هماهنگی ذهن و روح
توضیحات محصول

جلسه اول دوره یک قدم مانده تا خدا – هماهنگی ذهن و روح

توضیحات جلسه اول دوره یک قدم مانده تا خدا :
به خاطر دارم که در خانه پدری ام با مشکلات فراوان روحی مواجه بودم، پدرم بیماری اعصاب داشت و سر هر موضوع کم ارزشی جو خانه را با داد و فریاد به هم میریخت، ازدواج کردم و مدام با شرایط بی پولی، زمان گرفتن از طلب کارها و نگاه سنگین اطرافیان و بستگانم روبرو بودم، حق داشتند، می گفتند تو که دم از خدا میزنی چرا وضعیت زندگیت اینقدر آشفته است؟ میدانید چرا؟ چون خداوند و قوانین ثابت جهان هستی را نشناخته بودم، به اشتباه ذهنم را پر از باورهای غلط و فقیر کننده پر کرده بودم که از اطرافیان، جامعه و دوستانم به ارث برده بودم. اما به لطف خداوند و با اراده خودم تصمیم به بازنگری در زندگی خودم کردم. می دانستم که خداوند روزی رسان و بسیار مهربان است، می دانستم که جز خوبی و خیر برایم نمی خواهد، ولی نمیدانستم کجای کارم می لنگد که وضعیت زندگی ام خوب نمی شود!!!

با کتابهای علوم موفقیت و استادان عزیزی آشنا شدم که پله پله مرا به ملاقات خدا بردند، آموختم که جهان هستی از قوانینی ثابت پیروی می کند که اگر بر طبق قوانین عمل کنم نتیجه صد درصد با آن متناسب خواهد بود. دقیقا مثل اینکه اگر توپی را از مکان بلندی به زمین پرتاب کنید طبق قانون جاذبه به سمت زمین فرود می آید، یا اگر آب را به صد درجه برسانیم به جوش می آید، دقیقا قوانینینی ثابت برای ثروت، سلامت، آرامش هم توسط خداوند بزرگ قرار داده شده است. فهمیدم که نتیجه طبیعی عمل به قوانین خداوند داشتن ثروت، آرامش و سلامتی است.

آیا شما هم ذهنتان هنوز درگیر این سوالات است که:

قوانین جهان هستی برای تمام افراد جهان یکسان عمل میکند؟ یا برای فردی که در آمریکا زندگی میکند خداوند قوانین متفاوتی نسبت به فردی که در ایران زندگی میکند تعیین کرده؟

آیا ما کنترل صد درصد زندگی خود را داریم یا عوامل دیگری که از اختیار ما خارج است هم بر زندگی ما اثر می گذارد؟ بگذارید جواب این سوال را همین جا بگویم، بله، خداوند کنترل صد درصدی زندگی ما را در اختیار خودمان قرار داده است.

منظور از باور چیست؟ چرا می گویند هر چیزی را که باور کنیم اتفاق می افتد؟

آیا ما با استفاده از قوانین جهان هستی میتوانیم اقدام به تغییر دادن دیگران کنیم؟ بگذارید جواب این سوال را هم همین جا بگویم. هرگز، خداوند در قرآن می فرماید ما سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهیم مگر آنکه آن قوم خود سرنوشت خود را تغییر دهند.

آیا بیماری های لاعلاج واقعا قابل درمان نیستند؟

درد دل کردن با دیگران کار خوبیست؟ می گویند از بار غم و غصه آنها کم می کند!!!

من همیشه این سوالات را در ذهن خودم داشتم و مدام زندگی ام با مشکلات و تلاطم های زیاد روبرو می شد. تا اینکه بالاخره خداوند بواسطه کتابها و اساتیدم مرا راهنمایی کرد و من با قوانین ثابت الهی آشنا شدم.

در جلسه اول دوره یک قدم مانده تا خدا درباره قوانین ثابت جهان هستی که توسط خداوند برای سعادت ما تعیین شده صحبت میکنم، تا با ساز و کار جهان هستی آشنا شویم و بفهمیم که چرا مدام زندگی مان با مشکلات و شکست روبرو است؟

نظرات شما :

:: ارسال نظر